Oportunitate de voluntariat la Centrul de Cooperări Internaționale

Dacă ești creativ și vrei să te afirmi în comunitatea academică, Centrul de Cooperări Internaționale al Universității Babeș-Bolyai îți oferă șansa de a-i deveni colaborator în proiectele sale cu participare internațională!

Căutăm studenți talentați pentru stagii de voluntariat, în urmatoarele arii de expertiză:

• creative writing for social media
  • graphic design
  • suport logistic în proiecte cu participare internațională

Așadar, dacă ești în căutarea unor activități interactive, dacă îți place să îți explorezi și antrenezi abilitățile profesionale, scrie o scrisoare de intenție de max. 200 de cuvinte si trimite-o alaturi de CV-ul tău la adresa: andreea.urs@ubbcluj.ro până la mijlocul lunii decembrie 2022.

În schimb, vei obține un atestat pentru stagiul tău de voluntariat, recunoaștere pentru creația ta prin menționarea drepturilor de autor și atașarea identitatii vizuale proprii pe materialele promoționale ale Centrului de Cooperări Internaționale!

Lasă-ți talentul să te scoată în evidență!